*******************************************

 RAJD SZKOLNY NA CYRLĘ

 

W piękny październikowy dzień (07.09.2015) uczniowie naszej Szkoły wraz z opiekunami wybrali się na piesza wędrówkę na polanę Cyrlę położoną w Beskidzie Sądeckim w paśmie Jaworzyny. W rajdzie szkolnym wzięły udział wszystkie klasy naszej szkoły.

 

Jedną z porannych atrakcji był przejazd pociągiem z Nowego Sącza do Rytra. Pociąg był lekko opóźniony, w związku z czym wszyscy mieli okazję potrenować swoją cierpliwość.  Po dotarciu do Rytra wyruszyliśmy w trasę.

 

Pogoda była bardzo piękna a w miarę wchodzenia pod górę, można było podziwiać piękny krajobraz Beskidu Sądeckiego. Po dwugodzinnej wędrówce dotarliśmy na miejsce.

 

Tam czekało na nas już rozpalone ognisko. Upiekliśmy kiełbasę, przyrządziliśmy inne smakołyki,  po czym wszyscy głodni zabraliśmy się  za jedzenie przygotowanego posiłku.

 

Pogoda ducha dopisywała od początku do końca, wszyscy szli dzielnie i wytrwale. Był    i czas refleksji, wyciszenia, odpoczynku na łonie natury. Jednym zdaniem „coś dla ducha i coś dla ciała”. Czekamy już na następny rajd.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logo180 1

 bip

 

Design by TMOS

1780255
Your IP: 54.226.102.115
Server Time: 2019-06-18 06:46:42
Visitors Counter
Copyright 2014.