Ogłoszenie dla słuchaczy

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty
( przeciwdziałanie i zwalczanie COVID-19), chcielibyśmy poinformować Państwa o możliwości przywrócenia zajęć praktycznych dla uczniów semestrów programowo najwyższych szkół policealnych.

Zajęcia praktyczne w naszej szkole będą mogły się odbywać po uzyskaniu Państwa zgody na uczestnictwo w nich przy zachowaniu wytycznych związanych z ogłoszeniem stanu epidemii – zgodnie z podziałem godzin.
W przedmiotowej sprawie prosimy o kontakt z nauczycielami prowadzącymi z Państwem zajęcia praktyczne tj:
Higienistka stomatologiczna – Pani Renata Pawlik
Technik masażysta – Pan Wojciech Jankowicz
Technik usług Kosmetycznych – Pani Joanna Długopolska - grupa II
                                                      Pani Izabela Cisowska –grupa I
Lub z opiekunami klas.

Zgodnie z harmonogramem od 25.05.2020 r. do 05.06. 2020 r. będą odbywać Państwo praktyki zawodowe zdalnie w formie projektu edukacyjnego. Uczniowie, którzy odbywali staż zawodowy u pracodawców w ramach projektu „ Modernizacja Kształcenia Zawodowego II w Małopolsce”  będą zwolnieni z obowiązku pisania projektu. 

Podsumowując uczniowie , którzy odbyli staż zawodowy w ubiegłe wakacje będą mieli zaliczoną drugą część  praktyki zawodowej, pozostali uczniowie będą mieli zaliczoną drugą cześć praktyki zawodowej po napisaniu projektu edukacyjnego. Czas na pisanie projektu online jest taki sam jak trwania praktyk zawodowych czyli od 25.05.2020 r. do 05.06. 2020 r. Pytania proszę zadawać  mailowo : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontaktować z nauczycielami praktycznej nauki zawodu.

Równocześnie informuje, że od dnia 1 czerwca 2020 r. możliwe będą konsultacje z wszystkimi nauczycielami po uprzednim uzgodnieniu  terminu i miejsca spotkania.