Aktualności - Szkoła Policealna Pracowników Służb Medycznych i Społecznych im. J. Wolskiej w Nowym Sączu

Ogłoszenie dla słuchaczy

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty
( przeciwdziałanie i zwalczanie COVID-19), chcielibyśmy poinformować Państwa o możliwości przywrócenia zajęć praktycznych dla uczniów semestrów programowo najwyższych szkół policealnych.

Zajęcia praktyczne w naszej szkole będą mogły się odbywać po uzyskaniu Państwa zgody na uczestnictwo w nich przy zachowaniu wytycznych związanych z ogłoszeniem stanu epidemii – zgodnie z podziałem godzin.
W przedmiotowej sprawie prosimy o kontakt z nauczycielami prowadzącymi z Państwem zajęcia praktyczne tj:
Higienistka stomatologiczna – Pani Renata Pawlik
Technik masażysta – Pan Wojciech Jankowicz
Technik usług Kosmetycznych – Pani Joanna Długopolska - grupa II
                                                      Pani Izabela Cisowska –grupa I
Lub z opiekunami klas.

Zgodnie z harmonogramem od 25.05.2020 r. do 05.06. 2020 r. będą odbywać Państwo praktyki zawodowe zdalnie w formie projektu edukacyjnego. Uczniowie, którzy odbywali staż zawodowy u pracodawców w ramach projektu „ Modernizacja Kształcenia Zawodowego II w Małopolsce”  będą zwolnieni z obowiązku pisania projektu. 

Podsumowując uczniowie , którzy odbyli staż zawodowy w ubiegłe wakacje będą mieli zaliczoną drugą część  praktyki zawodowej, pozostali uczniowie będą mieli zaliczoną drugą cześć praktyki zawodowej po napisaniu projektu edukacyjnego. Czas na pisanie projektu online jest taki sam jak trwania praktyk zawodowych czyli od 25.05.2020 r. do 05.06. 2020 r. Pytania proszę zadawać  mailowo : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontaktować z nauczycielami praktycznej nauki zawodu.

Równocześnie informuje, że od dnia 1 czerwca 2020 r. możliwe będą konsultacje z wszystkimi nauczycielami po uprzednim uzgodnieniu  terminu i miejsca spotkania.

Komunikat

W związku z epidemią wirusa COVID -19  dostęp do budynków szkolnych jest ograniczony.

1. Osoby chcące załatwić pilną sprawę proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.  tel: 18 443 70 93   mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. W związku z rozpoczynającą się rekrutacją osoby zainteresowane rozpoczęciem kształcenia w naszej szkole proszone są o wcześniejszy kontakt z sekretariatem szkoły w celu ustalenia terminu złożenia stosownych dokumentów rekrutacyjnych.
tel: 18 443 70 93   mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nauka w domu w czasie epidemii

W związku z epidemią koronawirusa w Polsce Ministerstwo Edukacji Narodowej wydało rozporządzenie regulujące nauczanie zdalne. Nowe przepisy będą obowiązywać od 25 marca do 10 kwietnia 2020 roku. Nauka prowadzona na odległość może być realizowana z wykorzystaniem materiałów udostępnionych przez nauczyciela, w szczególności tych rekomendowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej (zwłaszcza platforma edukacyjna www.epodreczniki.pl), Centralnej i Okręgowych Komisji Egzaminacyjnej, a także emitowanych w pasmach edukacyjnych programów Telewizji Publicznej i Polskiego Radia.

Informacje kontaktowe

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom Nas o tym.

tel: 18 443-70-93
e-mail: sekretariat@medykns.eu

Zamknij menu
Wróć na początek strony