Projekty UE - Szkoła Policealna Pracowników Służb Medycznych i Społecznych im. J. Wolskiej w Nowym Sączu

Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II

INFORMACJE

Szkoła realizuje projekt "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II" w ramach 10 Osi Priorytetowej Wiedza i Kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego, Poddziałanie 10.2.3. Koordynacja kształcenia zawodowego uczniów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Więcej o projekcie na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego: Projekt "Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II"

REKRUTACJA

Wszelkich informacji dotyczących uczestniczenia w formach wsparcia w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II udziela zatrudniony w szkole Specjalista ds. wsparcia zawodowego i realizacji staży.

REALIZACJA PROJEKTU

 1. W ramach finansowanego ze środków UE projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II", dla słuchaczy kształcących się w zawodzie Higienistka stomatologiczna zorganizowany został kurs "Profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym”, dzięki któremu słuchacze mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami w tym zakresie.

  Kurs odbył się w listopadzie 2018 r.

  Warto podkreślić, że dzięki funduszom UE, Szkoła zakupiła lampę do wybielania zębów oraz niezbędne materiały stomatologiczne.

 2. W ramach finansowanego ze środków UE projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II", dla słuchaczy kształcących się w zawodzie technik usług kosmetycznych zorganizowany został kurs makijażu wraz przedłużaniem rzęs, dzięki któremu słuchacze mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w kosmetologii.

  Kurs odbył się w maju 2019 r.

 3. W ramach finansowanego ze środków UE projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II", dla słuchaczy kształcących się w zawodzie technik masażysta zorganizowany został kurs masażu aromatyczną świecą, dzięki któremu słuchacze mogli zapoznać się z najnowszymi metodami masażu w odnowie biologicznej.

  Kurs odbył się we wrześniu 2018 r.

 4. W ramach finansowanego ze środków UE projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II", dla słuchaczy kształcących się w zawodzie technik farmaceutyczny zorganizowany został kurs profesjonalnej obsługi pacjenta dzięki któremu słuchacze mogli zapoznać się z algorytmem przyjmowania pacjenta w aptece.

  Kurs odbył się w grudzień 2018 r.

  Warto podkreślić, że dzięki funduszom UE, Szkoła zakupiła dwa laptopy, które służyły do realizacji kursu.

 5. W ramach finansowanego ze środków UE projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II", dla słuchaczy kształcących się w zawodzie technik masażysta zorganizowany został kurs masażu LOMI LOMI, dzięki któremu słuchacze mogli zapoznać się z najnowszymi metodami masażu relaksacyjnego.

  Kurs odbył się w listopadzie 2019 r.

 6. W ramach finansowanego ze środków UE projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II", dla słuchaczy kształcących się w zawodzie technik farmaceutyczny zorganizowany został kurs informatyczny z programów aptecznych dzięki któremu słuchacze mogli zapoznać się z programem na którym będą pracować w aptece.

  Kurs odbył się w grudzień 2019 r.

 7. Staże zawodowe

  Słuchacze Szkoły kształcący się we wszystkich zawodach mieli możliwość wzięcia udziału w płatnym stażu wakacyjnym, za który otrzymali wynagrodzenie. Staże realizowane u pracodawców w całym regionie. Staże realizowane były w ramach finansowanego ze środków UE projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II"

 

Baner Fundusze Europejskie / Małopolska / Unia Europejska

Informacja

Rekrutacja

Informacje kontaktowe

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom Nas o tym.

tel: 18 443-70-93
e-mail: sekretariat@medykns.eu

Zamknij menu
Wróć na początek strony