Nasza Szkoła wraca do swojej siedziby sprzed lat

4 lutego 2022 r. odbyło się spotkanie Dyrektora naszej Szkoły Pana Kazimierza Chamioło z Marszałkiem Województwa Małopolskiego Panem Witoldem Kozłowskim, po którym otrzymaliśmy informację, iż w okresie wakacyjnym zmieniamy lokalizację!

Biblioteka 1

https://www.malopolska.pl/aktualnosci/edukacja/o-rozwoju-jednostek-wojewodztwa-malopolskiego-w-nowym-saczu?fbclid=IwAR13JYeHGrtSrLcUtGCnuo0xym2rI7wXctnpiPxj6ac1kv1EVkcw5LJar44

Różne wydarzenia i decyzje spowodowały, że przez ostatnie lata siedziba naszej Szkoły znajdowała się przy ulicy Jagiellońskiej 45. 

Dzięki staraniom Pana Dyrektora  Kazimierza Chamioło nasza Szkoła wróci po 17 latach do swojej „starej” siedziby!

Budynek przy ulicy Jagiellońskiej 61 (wejście od strony Alei Wolności) zawsze był kojarzony ze szkołą medyczną – Sądecki Medyk, w którym przez wiele lat kształcone były: pielęgniarki, asystentki pielęgniarskie, opiekunki dziecięce, asystentki stomatologiczne i ratownicy medyczni.

   

G0022326 

 GT